Zamieszkaj - OXFORD-24
Your search results

Dlaczego Oxford-24?

NAJLEPSZA MIEJSCUFFKA NA START WE WROCŁAWIU! 

Nie musisz mieć dużego mieszkania, aby mieć wszystko, czego potrzebujesz do życia. Tutaj wszystko masz w zasięgu ręki, bo OXFORD-24 to

W samym budynku, w ramach części wspólnych, 

najemcy będą mieli do swojej dyspozycji m.in.:

 

funroom

salę fitness

siłownię

rowerownię

punkt widokowy

salę jogi

przestrzeń eventową

lobby z całodobową ochroną i usługą concierge

najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa

Najmodniesza
miejscuffka
w mieście

W najbliższym otoczeniu będzie można skorzystać z:

·   punktów gastronomicznych, restauracji,

·   wypożyczalni rowerów miejskich i elektrycznych samochodów,

·   delikatesów, drogerii, punktów usługowych tj.: fryzjer, apteka itp.,

·    punktu pocztowego, punktów bankowych,

·    pralni,

·    ścieżek rowerowych i biegowych,

·    obiektów spędzania czasu wolnego,

·    licznych terenów zielonych i nabrzeża Ślęzy,

Znajdź lokal

Wybierz wariant

Twój start we Wrocławiu

WYBIERZ
WROCŁAW

Twój start
we Wrocławiu

WYBIERZ
WROCŁAW

Wybierz Oxford-24

Zastanawiasz się w jakim mieście studiować, które jest najlepsze na życiowy start, w którym są bardzo dobre perspektywy na dobrą pracę i rozwój zawodowy? Wybór jest prostszy niż Ci się wydaje!

# W tym mieście warto żyć #

Wrocław to piękne miasto, które swymi urokami zachwyca mieszkańców i odwiedzających. Wg rankingu „Quality of Living”* Wrocław znajduje się w TOP 100 miast na świecie najlepszych do życia. Był i jest gospodarzem wielu wydarzeń o zasięgu europejskim i światowym, m.in.: festiwalu muzyki Jazz nad Odrą, Industrial Festival, Musica Electronica Nova, filmowego MFF Nowe Horyzonty czy kulinarnego Europa na Widelcu. Unikatowe atrakcje miasta to gwarancja, że nigdy nie będziesz się nudzić! Odwiedzając Afrykarium, liczne muzea i galerie, a przede wszystkim słynny Rynek – imprezowe serce Wrocławia przekonasz się, że Wrocław to miasto, które nigdy nie śpi!

# Tu warto pracować #

W opublikowanym w marcu rankingu European Cities and Regions of the Future 2018/19*** Wrocław zajął zaszczytne 2. miejsce w kategorii miast średnich za przyjazność dla biznesu i bardzo wysokie 7. miejsce wśród wszystkich miast Europy Wschodniej. Co więcej, w corocznym konkursie Great Place to Work****, który wskazuje najlepszych pracodawców, wiele wyróżnień otrzymały wrocławskie firmy. Warto zaznaczyć, że lista Najlepszych Miejsc Pracy jest uznawana za jedną z najważniejszych nagród dla pracodawców. Niski poziom bezrobocia, szeroka oferta pracy, obecność wielu międzynarodowych firm, polityka sprzyjająca start-upom, kolejne inwestycje to Twoja gwarancja dobrej pracy i dynamicznego rozwoju zawodowego. Na Twoje CV czekają nowi inwestorzy z całego świata, których przybywa, a biznesowe centra Wrocławia stale rozszerzają swe granice.

Porównując wyniki kandydatów z Warszawy, regionu Śląska czy Krakowa to mieszkańcy Wrocławia są najbardziej usatysfakcjonowani wysokością swoich zarobków. Korzystnie oceniło je niemal 54% z nich. Na tle pozostałych grup, są oni także najbardziej pewni swojego zatrudnienia – jego stabilność potwierdziło 53,8% ankietowanych*****. Pamiętaj, że oprócz imprez i dobrej zabawy… KASA TEŻ SIĘ LICZY!

# Tu warto studiować #

Wrocław ma bardzo bogatą i wysoko ocenianą ofertę nauczania wyższego. W zależności od zainteresowań możesz wybrać Akademię Sztuk Pięknych, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Wrocławski, Przyrodniczy, Ekonomiczny, Wyższą Szkołę Bankową czy Akademię Wychowania Fizycznego. Nie musisz też ograniczać się do jednego kierunku! Wrocław to miasto wielu perspektyw!

Wiedz, że stolica Dolnego Śląska z 61%** poparciem wygrywa w kategorii miast pierwszego wyboru jako miejsca do studiowania. Oceny dokonywano biorąc pod uwagę m.in. poziom nauczania, ofertę edukacyjną, atrakcje, koszt utrzymania i atmosferę miasta. Z raportu wynika też, że Wrocław jest postrzegany jako miasto młodych ludzi, miasto typowo studenckie, z perspektywami i o niepowtarzalnym klimacie. Źródłem bardzo dobrych opinii o Wrocławiu jako mieście akademickim są sami studenci, których obecnie jest ponad 125 000. Oni wskazują, że są najbardziej zadowoleni w Polsce ze swojego wyboru uczelni, biorąc pod uwagę inne miasta akademickie.

Ty także możesz dołączyć do elitarnej studenckiej społeczności Wrocławia!

* “Quality of Living” 2018 – ranking firmy doradczej Mercer (żródło: www.wroclaw.pl)

** Raport „Wizerunek Wrocławia jako miasta akademickiego” (żródło: www.wroclaw.pl)

*** Di European Cities and Regions of the Future 2018-2019 (żródło: www.wroclaw.pl)

**** (źródło: www.wroclaw.pl)

**** Badania: Confidence Index – Michael Page / I kw.2018 r. (źródło: gazetawroclawska.pl)

Gdzie ten Oxford-24, gdzie ta MIEJSCUFFKA?

DOBRY KLIMAT

OXFORD-24 znajduje się w wyjątkowym miejscu otoczonym licznymi terenami zielonymi oraz oczkami i akwenami wodnymi, takimi jak: Park Pilczycki, Staw Pilczycki, rzeka Ślęza, Kąpielisko Glinianki i Las Kuźnicki. Bez wątpienia to dobry klimat dla Ciebie do życia, edukacji i zabawy.

 

JEŹDZISZ CZYM CHCESZ

Lotnicza 100 to doskonale skomunikowane miejsce, w obrębie którego biegnie 4-pasmowa arteria ulicy Lotniczej połączona z węzłem komunikacyjnym dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Do obsługi komunikacji publicznej funkcjonuje nowoczesne centrum przesiadkowe „Park & Ride”, zapewniające dostęp do połączeń kolejowych (kolej miejska i dolnośląska), autobusowych i tramwajowych. Dojazd do lokalizacji obsługują 4 linie tramwajowe oraz 3 autobusowe. Możesz też skorzystać z wypożyczalni samochodów elektrycznych, rowerów miejskich lub pojechać elektryczną hulajnogą. Centrum miasta, czy uczelnia? Stąd masz wszędzie blisko i szybko!

 

NA MECZ, NA KONCERT, NA FESTYN

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się jedna z ikon miasta – nowoczesny Stadion Wrocław, będący areną dla niezwykłych wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. To extra miejsce by dobrze spędzić czas całą paczką przyjaciół.

Jak dojechać?

  • Węzeł komunikacyjny dla AOW

  • 4 linie tramwajowe i 3 autobusowe

  • Dworzec Kolejowy Wrocław Kuźniki

  • Wypożyczanie pojazdów miejskich

Co pod ręką?

Stadion miejski

Tereny rekreacyjne

Centrum Handlowe Magnolia

Kąpielisko Glinianki

Galeria

O deweloperze

GC Deweloper to doświadczony na polskim rynku deweloper, zajmującym się realizacją własnych inwestycji wraz z późniejszą komercjalizacją powierzchni zarówno biurowych, jak i mieszkalnych.

Jako spółka realizująca projekty deweloperskie, poszukuje właścicieli terenów, od których mogłaby kupić teren pod inwestycję budownictwa wielorodzinnego w dużych aglomeracjach miejskich lub atrakcyjnych terenów – nieruchomości pod budowę biurowców, hoteli. Czytaj więcej…

Kontakt

Przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby udzielenia odpowiedzi oraz z zapoznaniem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Biuro sprzedaży

Katarzyna Franckowska
Tel.: +48 885 998 891
Mateusz Motyka
Tel.: +48 667 999 906

Adres

Nicolas Business Center
Ul. Św. Mikołaja 19, IVp.
50-128 Wrocław

Tel.: +48 71 321 52 00 

Godziny otwarcia

Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

Compare Listings

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji marketingowych dotyczących produktów i usług własnych, produktów i usług podmiotów powiązanych kapitałowo z GC Deweloper sp. z o.o oraz produktów i usług uzupełniających ofertę ww. podmiotów oferowanych przez partnerów handlowych GC Deweloper sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą na adres siedziby GC Deweloper sp. z o.o. albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sprzedaz@gc-deweloper.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu marketingu produktów i usług własnych, produktów i usług podmiotów powiązanych kapitałowo z GC Deweloper sp. z o.o. oraz produktów i usług uzupełniających ofertę ww. podmiotów oferowanych przez partnerów handlowych GC Deweloper sp. z o.o. Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby udzielenia odpowiedzi oraz z zapoznaniem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.