Zainwestuj - OXFORD-24
Your search results

OXFORD-24
Ochroń swój kapitał
przed inflacją

Dlaczego Oxford-24?

Oxford-24 to zespół nowoczesnych miniapartamentów o powierzchniach między 17 m² a 32 m² składających się z 1 lub 2 pokoi z aneksem kuchennym, łazienką i/lub balkonem.
Tutaj każdy centymetr² jest przemyślany.

bezpieczna inwestycja

wysoka stopa zwrotu

niski wkład własny

standard wykończenia wnętrza “pod klucz”

najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa

OXFORD-24
bezpieczeństwo
Twojego kapitału

Dla kogo Oxford-24?

Miniapartamenty to bezpieczny produkt inwestycyjny pozwalający na uzyskanie wysokiej stopy zwrotu zainwestowanego kapitału i uzyskanie korzyści finansowych w długim okresie.

OXFORD-24
rozsądna inwestycja

 • Dla inwestorów

  poszukujących pewnych i bezpiecznych inwestycji z dostępem do nowoczesnych narzędzi inżynierii finansowej

 • Dla pracodawców

  planujących zakup lokali dla swojej kadry menadżerskiej/pracowniczej

 • Chcesz postawić pierwsze kroki jako inwestor;

  masz dobrą, perspektywiczną pracę; nie posiadasz jeszcze kapitału, a już szukasz możliwości jego bezpiecznego zainwestowania

 • Szukasz wymarzonego mieszkania na start

  ale nie chcesz związywać się długoterminowymi zobowiązaniami kredytowymi

Jak zyskać z Oxford-24?

Dostępne na rynku produkty inwestycyjne (konto oszczędnościowe, lokaty bankowe, fundusze strukturalne, akcje, obligacje) nie dają gwarancji tak stabilnego poziomu zwrotu na zainwestowanym kapitale, ochrony przed inflacją i wartości wzrostowej samego produktu.

Dlaczego Wrocław?

Korzyści inwestowania we Wrocławiu

Prestiżowe sąsiedztwo

Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Lotniczej 100 we Wrocławiu. Ta część miasta jest obecnie bardzo wspierana inwestycyjnie. To w tym rejonie powstały i wciąż powstają nowe, strategiczne inwestycje, jak np.. Stadion Wrocław, Osiedle WUWA2, Dolnośląski Szpital Specjalistyczny, AOW.

Potencjał komunikacyjny

Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Przebiega tędy 4-pasmowa arteria połączona z węzłem komunikacyjnym dla AOW. Dojazd do lokalizacji obsługują 4 linie tramwajowe oraz 3 autobusowe, a także centrum przesiadkowe „Park&ride”,zapewniające dostęp do połączeń kolejowych.

Potencjał terenów zielonych

Inwestycja znajduje się w wyjątkowym miejscu otoczonym licznymi terenami zielonymi oraz akwenami wodnymi, takimi jak: Park Pilczycki, Staw Pilczycki, rzeka Ślęza, Kąpielisko Glinianki i Las Kuźnicki. Aspekt ekologiczny podnosi atrakcyjność lokalizacji i umożliwia stworzenie przyjaznego miejsca do życia.

Potencjał centrotwórczy i ekonomiczny

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się jedna z ikon miasta – Stadion Wrocław, będący areną dla niezwykłych wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Przylegające do niego tereny mają znaczny potencjał inwestycyjny, istotny z punktu widzenia rozwoju ekonomicznego miasta.

Znajdź lokal

Wybierz wariant

Galeria

Lokalizacja

OXFORD-24 to doskonała lokalizacja, które atutem jest świetna komunikacja z pozostałymi częściami miasta oraz rozbudowana infrastruktura otoczenia.

Centrum miasta czy uczelnia? Stąd wszędzie jest blisko!! Czytaj więcej…

Jak dojechać?

 • Węzeł komunikacyjny dla AOW

 • 4 linie tramwajowe i 3 autobusowe

 • Dworzec Kolejowy Wrocław Kuźniki

 • Wypożyczanie pojazdów miejskich

Co pod ręką?

Stadion miejski

Tereny rekreacyjne

Centrum Handlowe Magnolia

Kąpielisko Glinianki

O deweloperze

GC Deweloper to doświadczony na polskim rynku deweloper, zajmującym się realizacją własnych inwestycji wraz z późniejszą komercjalizacją powierzchni zarówno biurowych, jak i mieszkalnych.

Jako spółka realizująca projekty deweloperskie, poszukuje właścicieli terenów, od których mogłaby kupić teren pod inwestycję budownictwa wielorodzinnego w dużych aglomeracjach miejskich lub atrakcyjnych terenów – nieruchomości pod budowę biurowców, hoteli. Czytaj więcej…

Kontakt

Przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby udzielenia odpowiedzi oraz z zapoznaniem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Biuro sprzedaży

Katarzyna Franckowska
Tel.: +48 885 998 891
Mateusz Motyka
Tel.: +48 667 999 906

Adres

Nicolas Business Center
Ul. Św. Mikołaja 19, IVp.
50-128 Wrocław

Tel.: +48 71 321 52 00 

Godziny otwarcia

Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

Compare Listings

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu informacji marketingowych dotyczących produktów i usług własnych, produktów i usług podmiotów powiązanych kapitałowo z GC Deweloper sp. z o.o oraz produktów i usług uzupełniających ofertę ww. podmiotów oferowanych przez partnerów handlowych GC Deweloper sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą na adres siedziby GC Deweloper sp. z o.o. albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sprzedaz@gc-deweloper.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu marketingu produktów i usług własnych, produktów i usług podmiotów powiązanych kapitałowo z GC Deweloper sp. z o.o. oraz produktów i usług uzupełniających ofertę ww. podmiotów oferowanych przez partnerów handlowych GC Deweloper sp. z o.o. Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Przesłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez GC Deweloper sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby udzielenia odpowiedzi oraz z zapoznaniem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.